بسم الله الرحمن الرحیم

دوشنبه شب مورخ 19مرداد94  پیکر پاک شهید حسینعلی بایمانی نژاد و شهید منوچهر تنگسیری ، دو شهید غواص والا مقام شناسایی شده ، از شهدای کوی فاطمیه(س)-منطقه یوسفی-  توسط مردم این محله تشیع شدند .

این برنامه در شب شهادت امام صادق(ع) و با حضور بی نظیر خیل عاشقان شهدا ، همراه با برپایی نماز مغرب و عشاء درب مسجد حجازی آغاز شد . بعد از نماز عشاء حجت الاسلام والمسلمین رشید پور ، از یادگاران روزهای دفاع مقدس و  قدیمی های مسجد حجازی از شهید حسینعلی بایمانی نژاد و شهدای خانواده بایمانی نژاد صحبت نمودند و پس از آن از پدر شهیدان بایمانی نژاد تقدیر به عمل آمد و به پای صحبتهای ارزشمند ایشان نشستیم .

در ادامه برنامه ذاکر خاندان عصمت و طهارت ، برادر سید سجاد امام به ذکر مرثیه و مداحی پرداختند و پس ، جمعیت عاشقان شهدا از مسجد حضرت فاطمه الزهرا (س) همراه با پیکر شهید منوچهر تنگسری به جمعیت حاضر پیوستند و برنامه شور دیگری پیدا کرد .

و در ادامه حجت الاسلام والمسلمین امینی به سخنرانی پرداختند و در آخر پیکرهای مطهر شهیدان بایمانی نژاد و تنگسیری بر روی دستان مردم شهر و خصوصا اهالی محترم منطقه یوسفی و پادادشهر ، از درب مسجد حجازی تا چهارراه آبادان تشییع گردید .


طبقه بندی : اخباراخبار مسجد
توسط : (مدیریت سایت) در 06:52 ب.ظ نظرات